Tooted

Epovärv, epolakk

Tugeva vastupidavusega toode, millega saab katta hea kvaliteediga pindasid, kuna toode ei peida
ebatasasusi. Epovärvid jätavad betoonile kaitsva, hästi hooldatava ja tolmuvaba kihi, mis sobib väiksemate
koormustega ruumidesse, näiteks abiruumid, katlamajad, pumbajaamad, alajaamad ja kergete koormustega laod. Epovärve on võimalik toonida kõikide värvikaartide järgi. Epolakk jätab betoonile läbipaistva tugeva lakikihi, mis sarnaneb märja betooniga. Epovärvide ja – lakkidega kaetud põrandaid saab kulumise korral lihtsalt uuendada või katta paksemate ja tugevamate massidega. Kihi paksus 0,1-0,2 mm.

Isetasanduv epomass

Isetasanduvad epomassid sobivad hästi suuremate koormustega ruumidesse. Mida paksem on isetasanduva massi kiht, seda tugevam ja vastupidavam põrand jääb. Masskatete kasutusala on väga lai, kuid üldiselt paigaldatakse isetasanduvaid epokatteid ladudesse, garaažidesse, trepikodadesse ning tootmis- ja teenindusruumidesse. Isetasanduvatele massidele on võimalik peale visata ka erinevat tooni värvi mosaiikhelbeid, mis muudavad põranda veelgi dekoratiivsemaks. Ise-tasanduvaid epomasse on saadaval kõikides toonides vastavalt värvikataloogidele.
Kihi paksus keskmiselt 0,5–2 mm.

Isetasanduv polüuretaanmass

Isetasanduv polüuretaanmass on visuaalselt sarnane isevalguva epomassiga, kuid koostise erinevus muudab selle kuivades elastseks. Elastne pinnakate talub hästi tööstuslike masinate vibratsioone ja raskeveokite koormust, sobides seetõttu eriti hästi tööstushoonete põrandatele. Polüuretaanmassiga kaetud põrand kannatab tavaliste pesemisvahendite kõrval ka orgaanilisi ja anorgaanilisi happeid, lahuseid ja lühiajaliselt tugevaid leeliseid. Samuti peab vastu ka kütustele ja erinevatele õlidele. Kihi paksus keskmiselt 1,5–3 mm.

Epoliiva hõõrdemass

Värviliiva ja epolakisegune tahke mass, mis võimaldab katta ka suuremaid aluspinna ebatasasusi. Kasutatakse suurte mehaaniliste ja keemiliste koormustega põrandate katmisel, näiteks tööstustes, remonditöökodades, suurköökides ja teiste sarnaste põrandate katmisel. Kivistudes jääb pind poorne ning kergelt kare, kuid rohke pinnalakiga kattes on võimalik saavutada ka väga sile tulemus. Hõõrdemassiga kaetud põrandat saab karestada kvartsliiva või klaaskuulidega. Värvitoon sõltub valitud liivast. Kihi paksus 3–4 mm.

Epoliiva puistemassid

Kasutatakse kohtades, kus soovitakse, et kate oleks kare ja samas vastupidav. Näiteks restorani köögid, rõdud, trepid ja toiduainete tööstused. Kasutades sideainena akrüüllakki (kiirelt kivistuv lakk), kivistub põrand 1 päevaga. Selline kate sobib hästi eramu või kortermaja välistreppidele, rõdudele ja kohtadesse, kus liikumine ei tohi olla pikalt häiritud. Puistemassiga kaetud pind on hästi vastupidav ja kergesti hooldatav. Kihi paksus 2-3 mm.

Terakivipõrand

Terakivipõrand on looduskivimi ja epolakisegune väga dekoratiivne põrandakate. Suur kivimite valik võimaldab paigaldada ainulaadseid, eksklusiivseid ja isikupäraseid põrandaid. Terakivipõrandad on enim kasutust leidnud esinduslikel põrandatel, nagu näiteks autosalongides, müügisaalides, kauplustes ja restoranides. Terakivipõrand leiab laialt kasutust ka eramute vannitubades, saunades, tualettruumides, esikutes, rõdudel, terrassidel ja treppidel. Olenevalt valitud kivimitest ja nende suurusest on kihi paksus 6-18mm.

Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust. Klõpsates nupul "nõustu", nõustute KÕIGI küpsiste kasutamisega.