Missioon

EpoTech’i missiooniks on pakkuda kõrge kvaliteediga, kergesti hooldatavat ja ilusa disainlahendusega epopõranda paigaldust. Ettevõte on sündinud soovist pakkuda igale kliendile asjatundliku nõu läbi parimat võimalikku pinnakatte lahendust ning tagada seeläbi kliendi rahulolu paigaldatud põranda üle ja meeldiv kliendikogemus.

Pelle Päivil

Toodete müük, tehniline nõustamine, paigaldamine

MIKS MEIE

Missiooni teostamiseks järgime tööde tegemisel järgmisi põhimõtteid:

Asjatundlikkus

Olen tegelenud epopõrandate paigaldamisega aastast 2010. Selle aja jooksul olen omandanud mitmekülgseid teadmisi ja kogemusi erinevate epopõrandate paigaldamisel nii Eestis kui Soomes.

Kliendikesksus

Iga klient on unikaalne oma soovide ja vajadustega. Pean oluliseks individuaalset lähenemist ja head tehnilist nõustamist, et pakkuda igale põrandale sobivaim lahendus.

Kvaliteet

Lisaks oskustele ja teadmistele määrab põranda lõpptulemuse ka kasutatavate materjalide ja tööriistade kvaliteet. Kasutame tööde teostamisel ainult kõrgekvaliteedilisi epoksiidmasse ja lakke, tehes koostööd tuntuimate maaletoojatega.

Küsi pakkumist

Helista

+ 372 58 053 870

Saada kiri

info@epotech.ee

Kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda teile kõige asjakohasemat kogemust. Klõpsates nupul "nõustu", nõustute KÕIGI küpsiste kasutamisega.